Klassement

Rangschikkingen VC DE BEERLANDERS BEERNEM

 Eerste Provinciale Heren

01.
VOLLEY BREDENE
23
10
4
5
0
1
29
14
02.
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
22
9
6
1
0
2
25
10
03a.
BEOBANK CITIVO GITS
20
9
5
2
1
1
24
13
03b.
VC PACKO ZEDELGEM B
20
10
5
2
2
1
24
13
05.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C
19
11
5
2
4
0
23
19
06.
VKt TORHOUT
18
10
5
0
2
3
22
19
07.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
13
10
3
1
4
2
16
22
08.
OOIVO OOIGEM
12
11
3
1
6
1
19
25
09.
REMBERT TORHOUT HEREN B
11
10
2
2
5
1
15
22
10.
PAR-KY MENEN B
10
10
2
1
5
2
16
23
11.
KNACK ROESELARE C
9
10
0
3
4
3
15
27
12.
VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE
3
10
0
0
7
3
9
30
01.
VC PACKO ZEDELGEM B
21
10
3
4
0
2
21
10
02.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C
20
11
3
4
1
3
20
13
03.
PAR-KY MENEN B
17
10
1
6
1
2
17
13
04a.
OOIVO OOIGEM
16
11
1
5
2
3
16
17
04b.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
16
10
2
3
1
4
16
14
06a.
BEOBANK CITIVO GITS
15
9
0
5
0
3
15
13
06b.
KNACK ROESELARE C
15
10
1
4
1
4
15
15
08.
VKt TORHOUT
14
10
0
5
1
4
14
16
09.
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
13
9
2
2
2
3
13
14
10.
REMBERT TORHOUT HEREN B
12
10
0
3
1
6
12
18
11a.
VOLLEY BREDENE
11
10
0
3
2
5
11
19
11b.
VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE
11
10
0
2
1
7
11
19
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 Tweede Provinciale Heren

01.
HERMES VOLLEY OOSTENDE
28
10
9
0
0
1
29
8
02.
BAVO BAVIKHOVE A
27
10
9
0
1
0
27
4
03.
VC JONG KUURNE A
26
10
8
1
1
0
27
7
04.
OLVA BRUGGE B
18
10
6
0
4
0
21
16
05.
REMBERT TORHOUT HEREN C
17
10
3
4
3
0
21
20
06.
VC WIVO WINGENE VZW
14
10
4
0
4
2
18
21
07.
PAR-KY MENEN C
13
11
4
0
6
1
17
22
08.
VBC DOSKOM MOORSLEDE B
12
10
2
2
4
2
19
23
09.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM B
11
10
1
4
5
0
18
23
10a.
SMASH.CL.INGELMUNSTER
8
10
2
0
6
2
15
26
10b.
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE -B
8
10
2
0
6
2
11
26
12.
VC LOPPEM
1
11
0
0
10
1
6
33
01.
BAVO BAVIKHOVE A
30
10
10
0
0
0
30
0
02.
VBC DOSKOM MOORSLEDE B
25
10
6
3
0
1
25
5
03.
OLVA BRUGGE B
20
10
5
2
2
1
20
10
04.
HERMES VOLLEY OOSTENDE
18
10
3
4
2
1
18
12
05.
VC JONG KUURNE A
17
9
4
1
1
3
17
10
06.
REMBERT TORHOUT HEREN C
15
9
3
2
2
2
15
12
07.
PAR-KY MENEN C
13
10
1
4
3
2
13
17
08a.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM B
11
9
2
2
4
1
11
16
08b.
VC WIVO WINGENE VZW
11
9
1
2
2
4
11
16
10.
SMASH.CL.INGELMUNSTER
6
10
1
1
7
1
6
24
11.
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE -B
5
10
0
1
6
3
5
25
12.
VC LOPPEM
3
10
0
0
7
3
3
27
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 U13 Jongens Provinciaal

01.
REMBERT TORHOUT HEREN A
27
9
9
0
0
0
27
0
02.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A
24
10
7
1
1
1
26
12
03.
REMBERT TORHOUT HEREN C
18
10
5
1
3
1
21
14
04.
PAR-KY MENEN A
14
10
4
1
5
0
16
17
05.
VC JONG KUURNE A
12
10
2
1
3
4
18
23
06.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM A
11
9
2
2
4
1
14
19
07.
REMBERT TORHOUT HEREN B
10
10
1
3
5
1
15
24
08.
KNACK ROESELARE
1
10
0
0
9
1
2
30

 U13 Jongens Regionaal B

01.
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
27
10
9
0
1
0
28
9
02.
OLVA BRUGGE
23
9
6
2
0
1
26
11
03a.
VOLLEY DE HAAN A
18
9
6
0
3
0
21
11
03b.
VC PACKO ZEDELGEM A
18
10
5
0
2
3
22
17
05.
SARRAKO KORTEMARK (+)
17
10
4
2
3
1
22
18
06.
HERMES VOLLEY OOSTENDE (+)
16
9
5
0
3
1
20
15
07.
VOLLEY DE HAAN B
14
10
4
1
5
0
17
19
08.
PERVOL RUISELEDE (+)
13
10
3
2
5
0
18
20
09.
VOLLEY TEAM KORTRIJK B (VTK)
10
10
3
0
6
1
14
23
10.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM (+)
9
9
3
0
6
0
13
20
11.
REMBERT TORHOUT HEREN D
6
9
2
0
7
0
10
21
12.
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
0
9
0
0
9
0
0
27
De rangschikking is nog niet beschikbaar
01.
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
15
6
16
6
02.
OLVA BRUGGE
14
5
15
5
03.
VOLLEY DE HAAN A
12
6
14
7
04a.
VOLLEY DE HAAN B
11
7
14
12
04b.
VC PACKO ZEDELGEM A
11
6
14
10
06.
VOLLEY TEAM KORTRIJK B (VTK)
6
7
8
16
07.
REMBERT TORHOUT HEREN D
3
6
5
15
08.
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
0
5
0
15

 U11 Jongens Provinciaal

01a.
KNACK ROESELARE A
24
8
8
0
0
0
24
1
01b.
REMBERT TORHOUT HEREN
24
8
8
0
0
0
24
1
03.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
18
8
6
0
2
0
19
9
04.
PAR-KY MENEN B
16
9
4
2
3
0
19
15
05.
PAR-KY MENEN A
13
8
4
0
3
1
15
13
06a.
KNACK ROESELARE B (+)
8
8
1
2
4
1
13
20
06b.
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
8
9
1
2
5
1
11
23
06c.
ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *
8
10
1
2
6
1
12
26
09.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
4
8
1
0
5
2
9
22
1
10.
VC JONG KUURNE
2
8
0
0
6
2
8
24
De rangschikking is nog niet beschikbaar
01a.
KNACK ROESELARE A
18
6
18
1
01b.
REMBERT TORHOUT HEREN
18
6
18
1
03.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
15
7
16
9
04.
PAR-KY MENEN B
8
6
10
12
05.
PAR-KY MENEN A
7
6
9
12
06.
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
5
7
6
18
07.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
3
6
6
16
1
08.
VC JONG KUURNE
0
6
4
18

 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 11

01.
VBC ST. JORIS B
58
8
7
0
1
58
6
02.
OLVA BRUGGE
34
8
4
3
1
34
30
03.
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
29
7
3
3
1
29
27
04.
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
25
8
3
4
1
25
39
05.
VOLLEY BREDENE
6
7
0
7
0
6
50